top of page

Konferencia CADfórum 2018

​Srdečne vás pozývame na jubilejný 15. ročník stretnutia, ktoré aj tento rok prinesie jedinečnú možnosť výmeny praktických skúseností medzi užívateľmi riešení pre počítačové navrhovanie v strojárstve a výrobnom priemysle, v stavebníctve a využívaní BIM technológií. Konferencia je dvojdňová a uskutoční sa v hoteli Avanti v Brne.

Tohtoročný ročník konferencie je zameraný na oblasť budúcnosti strojárenskej výroby a BIM v stavebníctve. Sa usporadúva firmami CAD Studio a Autodesk. Dvojdňového podujatia ponúkne prednášky a workshopy nad aktuálnymi témami, cielenými na efektívne využívanie moderných softvérových riešení v praxi. Diskusia budú zamerané na tému kde všade môžu moderné CAD technológie prispieť k opätovnému rozvoju slovenského priemyslu a stavebníctva. Priestor dostanú aj hardvérové ​​a softvérové ​​novinky a ukážky riešení konkrétnych úloh pri práci s CAD / CAM / CAE, s PDM a BIM systémy, pri ktorých sa vám budú venovať odborníci z radov partnerov konferencie.

Do pozornosti dávame najmä druhý deň, ktorý je zameraný na BIM v stavebníctve.


Viac info na stránkach organizátora - LINK


Program


1. deň - STROJÁRSTVO (12.9.)

Vyrobte budoucnost

9:00 – 9:30 Registrace účastníků konference

9:30 – 9:35 Slavnostní zahájení konference a představení programu

9:35 – 16:00 PROGRAM PRVNÍHO DNE KONFERENCE - Strojírenství a výroba - viz »

16:00 – 17:00 Společná závěrečná sekce Kulatý stůl - otevřená diskuse za účasti všech přednášejících Slosování o hodnotné ceny (kameru GoPro, dron s kamerou, 3D myš a další)

17:00 Zakončení oficiálního programu 1.dne, pokračování demo pracovišť, individuální diskuse 19:30 Večerní program - barmanská show

2. DEN - STAVEBNÍCTVO, BIM (13.9.)

Postavte budoucnost

9:00 – 9:30 Registrace účastníků 2. dne konference

9:30 – 9:35 Slavnostní zahájení 2.dne konference a představení programu

9:35 – 15:40 PROGRAM DRUHÉHO DNE KONFERENCE - Stavebnictví, BIM - viz »

15:40 – 16:40 Společná závěrečná sekce Kulatý stůl - otevřená diskuse za účasti všech přednášejících Slosování o hodnotné ceny (viz výše)

16:40 Zakončení oficiálního programu 2.dne, pokračování demo pracovišť, individuální diskuse


Neprehliadnite
Najnovšie články
Sledujte nás
  • Facebook BIM asociácia Slovensko
  • YouTube BIM asociácia Slovensko
bottom of page