top of page

Seminár - Class Feeder pre Autodesk Revit

Klasifikácia je spoločným dorozumievacím jazykom, kľúčovým prvkom pre mnohé oblasti BIM.


Arkance Systems CZ+SK pripravili seminár zameraný na nástroj, ktorý umožňuje nasadiť klasifikáciu CCI (Construction Class International) pre Autodesk Revit.


CCI je medzinárodná klasifikácia, ktorá vzniká pod hlavičkou CCI Collaboration (CCIC - https://cci-collaboration.org/). Slovensko je jedným z podporujúcich partnerov. Viac o klasifikácii CCI si môžete prečítať napríklad aj na stránkach Českej agentúry pre štandardizáciu, ktorá túto tému rieši v kontexte Koncepce BIM 2022 (LINK). Je dôležité, aby jednotlivé objekty BIM modelu boli identifikované naprieč profesiami a fázami projektu rovnako. Je to nevyhnutný krok k digitálnemu veku.

Firma Arkance Systems pripravila nástroj - aplikáciu Class Feeder, ktorý umožňuje užívateľom Autodesk Revit využiť tento fazetový (viacúrovňový) klasifikačný systém, nakoľko doteraz takýto nástroj nebol dostupný. Aplikácia tak umožňuje rýchle a efektívne klasifikovať projekty v Revite s využitím klasifikačného systému CCI (Construction Classification International).


Termín: 09.12.2022 o 10:00

Forma: online

Poplatok: Bezplatne
Viac info na https://www.arkance-systems.cz/webinare/predstaveni-nove-aplikace-class-feeder-pro-autodesk-revit

Comments


Neprehliadnite
Najnovšie články
Sledujte nás
  • Facebook BIM asociácia Slovensko
  • YouTube BIM asociácia Slovensko
bottom of page