top of page

Stavebné právo 2023

Nová stavebná reforma by mala nadobudnúť účinnosť  v apríli budúceho roka. Aký je aktuálny stav a aké zmeny reforma sľubuje? Ako sa zmení smerovanie v tejto oblasti po nástupe novej vlády?Spoločnosť Poradca podnikateľa k tejto téme pripravila exkluzívny 2. ročník EPI konferencie Stavebné právo, ktorá sa uskutoční 27. – 28. 11. 2023 v Demänovskej Doline. Konferencia sa koná pod záštitou Úradu pre územné plánovanie a výstavbu SR, ktorého predseda - Martin Hypký, konferenciu aj oficiálne otvorí. BIM asociácia Slovensko je odborným partnerom tohto podujatia.


Dovoľte, aby sme Vás týmto pozvali na exkluzívny 2. ročník EPI konferencie Stavebné právo 2023.

 

Pripravený je bohatý program plný zaujímavých tém k novej legislatíve. Medzi prednášajúcimi vystúpi aj Tomáš Funtík, viceprezident BIM asociácie Slovenska. Okrem neho môžete stretnúť napríklad aj Romana Skorku z Úradu pre Územné plánovanie a výstavbu SR, Pavla Fürsta z J&T REAL ESTATE, a. s., Jána Petržalu z SKSI, Pavla Kopáčika zo ZSPS alebo advokátov Evu Kováčechovú a Petra Kotvana a iných.

EPI konferencia ponúka priestor pre inšpirácie, spoločnú diskusiu a networking – či už s tvorcami príslušných zákonov, zástupcami právnej obce, či firmami z praxe.


Viac informácií o konferencii je dostupných na webovej stránke:

Comments


Neprehliadnite
Najnovšie články
Sledujte nás
  • Facebook BIM asociácia Slovensko
  • YouTube BIM asociácia Slovensko
bottom of page