FOUNDING MEMBERS
MEMBERS
CadStudio horizontal bez pozadia.png
STRABAG Pozemné a inžinierske staviteľstvo s.r.o.
DE bez podkladu.png
STRABAG s.r.o.
LOGO BEELI.jpg
Lansky logo bez pozadia.png
JANELE - LOGO_edited.png
Morocz tacovsky biele bez pozadia.png
eurovia logo bez pozadia.png
logo-doprastav.jpg
LUCRON_bez pozadia.png
PaRELI Logo.png
wienerberger bez pozadia.png
semmelrock bez pozadia.png
Clea development.png
zssk.png
ABOUT US

​BIM association Slovakia associates subjects that are actively interested in the Building Information Modeling and that are involved in the implementation of BIM in  the construction industry.

CONTACT

BIM asociácia Slovensko
Ul. 29. augusta 36/C
811 09 Bratislava

TEL.: +421910 955 539

E-MAIL: bim@bimas.sk

  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon

UDALOSTI

V súlade s cieľmi BIM asociácie Slovensko pripravujeme pre Vás akcie, ktoré podporujú implementáciu BIM na Slovensku. Na tejto stránke nájdete informácie o aktuálnych udalostiach zo sveta Informačného modelovania stavieb. Prečítajte si viac o našich aktivitách.

Allplan 2020

Live webináre zadarmo!

1.1.2020

V mene organizátora - spoločnsoti Allplan, Vás Srdečne pozývame na online webináre novej verzie BIM systému Allplan 2020. V troch profilových webinároch (14. a 26.11.) sa zoznámite s jeho možnosťami a hlavnými výhodami.

UDRŽATEĽNOSŤ A DIGITALIZÁCIA V STAVEBNÍCTVE

TÝŽDŇA VEDY A TECHNIKY NA SLOVENSKU

6.11.2019

Vedecko-odborný seminár je zameraný na prezentovanie, diskusiu a rozšírenie najnovších poznatkov a praktických skúseností v oblasti udržateľnej výstavby a certifikácie budov systémami LEED, BREEAM, WELL, FITWEL a Multi Comfort. Zároveň prináša možnosti využitia a prepojenia digitálnych nástrojov pri navrhovaní a realizácii udržateľných budov.

Global Digital BIMUp

online globálna konferencia

1.1.2020

Pozývame vás na online globálnu konferenciu Global Digital BIMUp, ktorú organizuje spoločnosť Graitec v dňoch 8.-9.-10. októbra 2019. Táto akcia sa uskutoční on-line, prezentácie budú prebiehať v 11 krajinách, 7 jazykoch a 5 časových pásmach, umožní vám zvýšiť si znalosti v oblasti BIM, dozvedieť sa viac o produktoch Graitec a Autodesk a naučiť sa užitočné "Tipy a Triky", ktoré vám pomôžu v každodennej práci. Prednášky sú rozdelené podľa oblastí na Navrhovanie - Simuláciu - Výrobu & Správu (Design - Simulate - Fabricate & Manage).

1 / 7

Please reload