ZAKLADAJÚCI ČLENOVIA
RIADNI ČLENOVIA
CadStudio horizontal bez pozadia.png
STRABAG Pozemné a inžinierske staviteľstvo s.r.o.
DE bez podkladu.png
STRABAG s.r.o.
LOGO BEELI.jpg
Lansky logo bez pozadia.png
JANELE - LOGO_edited.png
Morocz tacovsky biele bez pozadia.png
eurovia logo bez pozadia.png
logo-doprastav.jpg
LUCRON_bez pozadia.png
PaRELI Logo.png
wienerberger bez pozadia.png
semmelrock bez pozadia.png
Clea development.png
zssk.png
O NÁS

​BIM asociácia Slovensko združuje subjekty, ktoré sa aktívne zaujímajú o problematiku informačného modelu stavby (Building Information Model) a zaoberajú  sa implementáciou BIM do stavebnej praxe.​

KONTAKT

BIM asociácia Slovensko
Ul. 29. augusta 36/C
811 09 Bratislava

TEL.: +421910 955 539

E-MAIL: bim@bimas.sk

  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon

UDALOSTI

V súlade s cieľmi BIM asociácie Slovensko pripravujeme pre Vás akcie, ktoré podporujú implementáciu BIM na Slovensku. Na tejto stránke nájdete informácie o aktuálnych udalostiach zo sveta Informačného modelovania stavieb. Prečítajte si viac o našich aktivitách.

Allplan 2020

Live webináre zadarmo!

1.1.2020

V mene organizátora - spoločnsoti Allplan, Vás Srdečne pozývame na online webináre novej verzie BIM systému Allplan 2020. V troch profilových webinároch (14. a 26.11.) sa zoznámite s jeho možnosťami a hlavnými výhodami.

UDRŽATEĽNOSŤ A DIGITALIZÁCIA V STAVEBNÍCTVE

TÝŽDŇA VEDY A TECHNIKY NA SLOVENSKU

6.11.2019

Vedecko-odborný seminár je zameraný na prezentovanie, diskusiu a rozšírenie najnovších poznatkov a praktických skúseností v oblasti udržateľnej výstavby a certifikácie budov systémami LEED, BREEAM, WELL, FITWEL a Multi Comfort. Zároveň prináša možnosti využitia a prepojenia digitálnych nástrojov pri navrhovaní a realizácii udržateľných budov.

Global Digital BIMUp

online globálna konferencia

1.1.2020

Pozývame vás na online globálnu konferenciu Global Digital BIMUp, ktorú organizuje spoločnosť Graitec v dňoch 8.-9.-10. októbra 2019. Táto akcia sa uskutoční on-line, prezentácie budú prebiehať v 11 krajinách, 7 jazykoch a 5 časových pásmach, umožní vám zvýšiť si znalosti v oblasti BIM, dozvedieť sa viac o produktoch Graitec a Autodesk a naučiť sa užitočné "Tipy a Triky", ktoré vám pomôžu v každodennej práci. Prednášky sú rozdelené podľa oblastí na Navrhovanie - Simuláciu - Výrobu & Správu (Design - Simulate - Fabricate & Manage).

1 / 7

Please reload