top of page

BIM CHALLENGE 2018


BIM CHALLENGE

BIM asociácia Slovensko, Vydavateľstvo Eurostav a Stavebná fakulta STU v Bratislave v spolupráci s partnermi pripravujú 3. ročník súťaže BIM CHALLENGE pre študentov VŠ. Podujatie sa uskutoční 13.4.2018 na Stavebnej fakulte STU v Bratislave.

TERMÍNOVNÍK SÚŤAŽE

07.3. Spustenie registrácie pre študentov

31.3. Ukončenie registrácie

06.4. Predkolo súťaže (v prípade veľkého množstva záujemcov)

13.4. BIM CHALLENGE 2018

AKO PREBIEHA SÚŤAŽ?

Prihlásení študenti dostanú na mieste konania súťaže jednotné a kompletné podklady (PD pre PSP) k objektu (rodinný dom), ktorý je nutné naprojektovať v súlade s BIM princípmi vo Vami zvolenom softvéri. Zadanie je koncipované tak, aby bolo zvládnuteľné na úrovni schopností študentov, takže sa nemusíte obávať. Vieme, že ste študenti a že sa ešte len učíte. Nikto učený z neba predsa nespadol.

Po uplynutí stanoveného času (5h) odborná komisia vyhodnotí celkovú rozpracovanosť a kvalitu podkladov, ktoré ste odovzdali. Zameria sa najmä na konzistenciu modelu (správne napojenie konštrukcií, tvorbu výkresov z modelu, prípadné dokresľovanie 2D prvkami, atď.) a kvalitu požadovaných výstupov (či majú Vaše výkresy, alebo iné dodané súčasti, všetky náležitosti uvedené v zadaní). V prípade, že všetko v požadovanej kvalite odovzdáte skôr, získate časovú bonifikáciu. Vaše diela po odovzdaní hodnotí odborná komisia a výhercovia získajú veľmi zaujímavé vecné ceny.


Pozrite si video z BIM CHALLENGE 2016 a BIM CHALLENGE 2017

CIEĽ SÚŤAŽE

Cieľom súťaže je podporiť BIM projektovanie na Slovensku, motivovať VŠ študentov k zvyšovaniu zručností a sprostredkovať umiestnenie týchto študentov vo firmách, ktoré podporujú inovatívne riešenia a sú lídrami na trhu v oblasti informačného modelovania stavieb. Verte / neverte, je o Vás veľký záujem!


Pozrite, koľko firiem si myslí, že BIM je živý a Vy máte pred sebou skvelú budúcnosť.

Poďakujte im aj Vy za podporu BIM CHALLENGE:

AKO SA ZAREGISTROVAŤ?

Sledujte priebežne stránky www.bimas.sk alebo FB profil BIM asociácia Slovensko a hľadajte registračný link, alebo kliknite TU.

V prípade otázok sa môžete obrátiť na koordinátora súťaže:

Ing. Tomáš Funtík, PhD. funtik@bimas.sk

Pozrite si FOTO z priebehu BIM CHALLENGE & WORKSHOP 2017

Viac informácií pribudne priebežne.

Neprehliadnite
Najnovšie články
Sledujte nás
  • Facebook BIM asociácia Slovensko
  • YouTube BIM asociácia Slovensko
bottom of page