top of page

BIM WORLD MUNICH 2019

Dávame do pozornosti, že aj tento rok sa bude konať BIM World MUNICH 2019, ktorý sa uskutoční v dňoch 26.- 27. Novembra 2019 v ICM International Congress Center, Mnichov, Nemecko.

Ide o najväčšiu platformu digitalizácie stavieb, trhu s nehnuteľnosťami a územného plánovania v nemecky hovoriacich krajinách, kde môžete vidieť 180 vystavovateľov a vypočuť si 200 speakrov.


Získajte 25% zľavu z účastníckeho poplatku s využitím zľavy pre partnerov BIMaS zadaním kódu BIM-bimas pri registrácii na www.bim-world.de/registration


Inovačný hotspot BIM WORLD: „the BIM TOWN“

Po veľkom úspechu „BIM Town“ a odovzdávania cien BIM / Smart Construction Award 2018 sa tento rok na BIM WORLD opäť vráti inovačná zóna. BIM Town je trhom pre všetkých inovátorov, disruptorov, začínajúcich a výskumných a vývojových tímov, kde môžu prezentovať svoje digitálne produkty a služby pre návrh, výrobu, výstavbu a správu nehnuteľností a našich inteligentných miest a dodatočne prezentovať svoje inovácie na pódiu „BIM Innovation stage“. V roku 2019 je Svetový pohár v oblasti inteligentných budov a inteligentných stavieb opäť súčasťou BIM World MUNICH.


O BIM World Mníchov

BIM World Mníchov (orig. BIM World MUNICH) podporuje digitálnu transformáciu v stavebníctve. Od roku 2016 je BIM World Mníchov najnavštevovanejšou a najvýznamnejšou sieťovou platformou v regióne D-A-CH, ktorá pomáha národným a medzinárodným kľúčovým hráčom v oblasti digitalizácie stavebníctva a realitného priemyslu zdieľať svoje odborné znalosti a objavovať úplne nové riešenia svojich denné výzvy. Táto akcia sa koná každoročne a pozostáva z obchodnej výstavy s viac ako 120 vystavovateľmi inovatívnych riešení BIM, IT aplikácií a nových technológií IoT, dvojdňovej medzinárodnej konferencie a rôznych breakoutov s projektmi BIM. Okrem toho založením BIM TOWN v roku 2018 otvorí BIM World svoje dvere do budúcich inovačných laboratórií európskych mladých podnikateľov. Zainteresované začínajúce podniky môžu podať svoju žiadosť online: http://www.innovationworldcup.com/iot-wt/categories/bim-smart-construction-award/


BIM World Mníchov je v regióne najnavštevovanejšia a najvýznamnejšia sieťová platforma pre budovanie informačných modelov a koná sa už po 3. rok v Medzinárodnom kongresovom centre v Mníchove (ICM) v dňoch 27. a 28. novembra 2018. Viac ako 120 vystavovateľov ukáže rôzne digitálne trendy v stavebníctve a stretne sa tu okolo 4 000 očakávaných návštevníkov. Spolu s 2-dňovou medzinárodnou konferenciou s poprednými odborníkmi z oblasti stavebníctva a realitného priemyslu sa BIM Town, nová oblasť inovácií, stane vrcholom BIM World MUNICH 2018. Inovatívne IT a IoT začínajúce podniky majú šancu nasadiť svoje inteligentné produkty a riešenia a získať ocenenie BIM / Smart Construction z Innovation World Cup® Series. Zainteresované začínajúce podniky môžu podať svoju žiadosť online: http://www.innovationworldcup.com/iot-wt/categories/bim-smart-construction-award/ BIM určuje digitálnu budúcnosť odvetvia stavebníctva a nehnuteľností! Internet vecí vstúpil do stavebníctva. Vnútroštátni a medzinárodní kľúčoví hráči budú hovoriť o modulárnej budove, inteligentných budovách IoT, zachytení 3D reality a ukázať, ako ich inteligentné riešenia BIM a aplikácie VR / AR pomáhajú konštruktérom vizualizovať model VR / AR projektu, ktorý konštruujú, aby boli schopní sledovať a zlepšovať každý tok budúcej stavby.

Na podujatí môžete vidieť BIMobject, Trimble, Nemetschek Group, BIMwelt Systems, Autodesk, Bentley Systems a ďalších.


Program BIM World Mníchov zahŕňa praktické poznatky a jedinečné prípadové štúdie pre profesionálov v nasledujúcich oblastiach:

• Facility Management • BIM v udržateľnej architektúre • BIM v plánovaní infraštruktúry • BIM pre architektov a inžinierov, • BIM a zákony • Priemyselné budovy • BIM naprieč životným cyklom


Viac info na www.bim-world.de

Neprehliadnite
Najnovšie články
Sledujte nás
  • Facebook BIM asociácia Slovensko
  • YouTube BIM asociácia Slovensko
bottom of page