top of page

BIM on-site

BIM asociácia Slovensko Vás pozýva na jedinečné odborné podujatie "BIM on-site", ktoré sa po prvýkrát uskutoční dňa 27. októbra 2023 ako nadväzujúca akcia na Národnú BIM konferenciu v spolupráci so Stavebnou fakultou STU v Bratislave (SEEtheSkills). Fakt, že na Slovensku pribúda množstvo projektov, ktoré v rámci projektovej prípravy využívajú rôzne BIM nástroje je nesporný. Praktické využitie BIM na stavbe však mnohokrát absentuje, a preto sme veľmi radi, že sa nám v spolupráci s partnermi BIM asociácie Slovensko podarilo pripraviť odborný seminár, spojený s prehliadkou stavby, ktorá bola nielen naprojektovaná v BIM, ale informácie z modelu boli aktívne využívané aj na stavbe až po jej odovzdanie budúcim majiteľom. Je nesporné, že odborníci so zručnosťami 21. storočia môžu významne napomôcť k udržateľnému stavebníctvu.

V rámci odborných prednášok budú zdieľané skúsenosti so zadaním rozsahu projektu, ďalej skúsenosti projektanta pri tvorbe BIM modelu a projektovej dokumentácie na základe požiadaviek investora a v rámci prednášky tiež priblížime využitie BIM na stavbe, a to pri projektovom manažmente, kontrole kvality, atď.

 

Program:

9:00 - 9:30 Registrácia

9:30 - 10:30 Odborné prednášky

Ing. arch. Viktor Mikus, YIT Slovakia

Ing. Dávid Sándor, PROMA

Ing. Tomáš Tatarko, HESCON

Ing. Pavel Subally, YIT Slovakia


10:30 - 11:15 Prehliadka stavby

ZWIRN 1 - Skupina A

ZWIRN 3 - Skupina B


11:15 - 12:00 Prehliadka stavby

ZWIRN 3 - Skupina A

ZWIRN 1 - Skupina B


12:00 - 12:45 Obed a networking

 

Registrácia na podujatie je bezplatná. Organizátor si vyhradzuje právo obmedziť počet účastníkov vzhľadom na kapacitné možnosti stavby. Prehliadka stavby sa uskutočňuje na stavenisku, účastníci musia mať pevnú obuv, helmu, vestu a bezpečnostné okuliare.


Registrovať sa na podujatie môžete cez tento link - registrácia bola uzatvorená, na podujatie nie je možné sa registrovať z dôvodu dosiahnutia maximálnej kapacity.


Comentários


Neprehliadnite
Najnovšie články
Sledujte nás
  • Facebook BIM asociácia Slovensko
  • YouTube BIM asociácia Slovensko
bottom of page