top of page

BIM4FREE - Bratislava

Stavebná fakulta STU v Bratislave pripravila pre Vás v spolupráci s BIM asociáciou Slovensko už 8. ročník prezentačnej akcie pre študentov VŠ - BIM4FREE. Akcia sa uskutoční on-line dňa 26.3.2021 o 09:00 s virtuálnym sídlom na Stavebnej fakulte STUBA, ktorá je treťou zastávkou v rámci série BIM4FREE.

Podujatie už tradične otvorí prodekan Stavebnej fakulty - doc. Ing. Peter Makýš, PhD. ktorý Vám vysvetlí dôvody, prečo sa zaoberať témou Building Information Modeling. Nasledovať bude Ing. Tomáš Funtík, PhD., viceprezident BIMaS, ktorý v krátkej prezentácii priblíži kľúčové princípy BIM a aktuálny stav BIM na Slovensku.


Po úvode sa budeme venovať konkrétnym aplikáciám BIM v praxi. V rámci bloku praktických prednášok sa predstavia odborníci z firiem, ktoré už BIM implementujú do svojich procesov a vysvetlia Vám rôzne možnosti, v rámci ktorých sa môžete aj Vy uplatniť. BIM totiž prináša nové príležitosti na prácu v digitálnom veku stavebníctva!


Tešiť sa môžete na prednášky od Ing. Lukáša Zeleného, Ing. Kamila Laca, PhD. a Ing. Martina Mišúna, ktorý sú absolventi SvF STU Bratislava a dnes zastávajú kľúčové pozície v oblasti BIM vo svojich firmách.


Registrácia na podujatie nie je nutná a vstup je voľný!Prednášky budú prostredníctvom služby GoToMeeting (https://www.gotomeet.me/bimas/bim4free-bratislava)


PROGRAM

09:00 Otvorenie podujatia

doc. Ing. Peter Makýš, PhD. – Stavebná fakulta, STU v Bratislave


Aktuálny stav problematiky BIM na Slovensku

Ing. Tomáš Funtík, PhD. - BIM asociácia Slovensko


BIM ako nástroj projektanta

Ing. Lukáš Zelený - Siebert + Talaš


BIM procesy v práci statika

Ing. Kamil Laco, PhD. - ConIS


BIM TEAM

Ing. Martin Mišún - DELTA GROUP


10:30 Diskusia


Comentarios


Neprehliadnite
Najnovšie články
Sledujte nás
  • Facebook BIM asociácia Slovensko
  • YouTube BIM asociácia Slovensko
bottom of page