top of page

BUILD THE FUTURE - ALLPLAN Global Summit

Pozývame Vás na prvé medzinárodné virtuálne podujatie: BUILD THE FUTURE - ALLPLAN Global Summit, ktoré sa uskutoční 20. a 21. októbra 2021.


Je pre Vás pripravených viac ako 35 online príspevkov, vrátane informácií z AEC oboru od hlavných rečníkov, prehľad najnovšieho vývoja produktov a noviniek v programe Allplan 2022 a vzrušujúce prezentácie zákazníckych projektov. Je to perfektná príležitosť aktualizovať svoje znalosti a dozvedieť sa viac o nových trendoch v AEC oblasti.

Táto online udalosť je otvorená všetkým architektom, stavebným inžinierom a ďalším profesionálom z AEC oblasti a je bezplatná. Jednoducho sa zaregistrujte, aby ste si zaistili svoje miesto.


Program


Deň 1: Najnovšie trendy v obore a online networking

Hlavní prednášajúci sa podelia o svoje skúsenosti z oboru a predstavia víziu, stratégiu a pozíciu spoločnosti ALLPLAN. Prečo neposlať otázku našim expertom alebo sa nepripojiť k nášmu online networkingu a diskutovať o témach s ostatnými architektmi, inžiniermi, výrobcami prefabrikátov a dodávateľmi z celého AEC odvetvia?


Deň 2: Podrobná online vzdelávacia časť

Štyri paralelné sekcie pre AEC profesionálov pre celý životný cyklus stavby. Viac ako 30 online prednášok, ktoré pokrývajú riešenia pre rôzne disciplíny a ukazujú, ako je možné pomocou najnovších nástrojov, tipov a techník prekonať výzvy. Pozrite si novú verziu a zistite, čo môžu produkty spoločnosti ALLPLAN poskytnúť na riešenie Vašich úloh.


Comments


Neprehliadnite
Najnovšie články
Sledujte nás
  • Facebook BIM asociácia Slovensko
  • YouTube BIM asociácia Slovensko
bottom of page