top of page

CADfórum Slovensko

BIM asociácia Slovensko Vás pozýva na odbornú konferenciu ktorá sa uskutoční dňa 11. 6. 2024 - HOTEL SENEC, SENEC. Podujatie začína o 9:00 spoločným dobdeným programom. Poobedná časť sa delí na Stavebníctvo a Strojárstvo. Tohtoročná konferencia sa zameriava na digitalizáciu a automatizáciu projektovania a budúcnosť  inžinierstva a BIM v stavebníctve. Organizujú ju spoločnosti ARKANCE a Autodesk.

Konferencia je jednodňová, s večerným programom a bude sa konať  v hoteli Senec. Aké sú najnovšie trendy v oblasti automatizácie a tímovej práce v projektovaní, stavebníctve a výrobe? Ako pandémia ovplyvnila spôsob práce projekčných a výrobných spoločností? Ako možno využiť nástroje CDE a PLM v cloude? Aké sú výhody digitálnych dvojčiat? Kam smeruje priemysel CAD a BIM? Tieto otázky významne ovplyvnia smerovanie spoločností vrátane tej vašej.


Druhý ročník konferencie CADfórum na Slovensku je určený pre profesionálov, ktorí sa chcú dozvedieť viac o svojich aktuálnych produktoch Autodesk a Arkance Systems v oblasti návrhových nástrojov, digitálnych prototypov, BIM návrhových nástrojov, generatívneho navrhovania, CAD/CAM, CAE aPDM/PLM technológií alebo moderných cloudových nástrojov, ktorí chcú spolupracovať s ostatnými profesionálmi a pomôcť svojej organizácii udržať sa na špičke v oblasti navrhovania.

Viac informácií nájdete na stránkach organizátora - https://konferencia.cadforum.sk/


Comments


Neprehliadnite
Najnovšie články
Sledujte nás
  • Facebook BIM asociácia Slovensko
  • YouTube BIM asociácia Slovensko
bottom of page